O Společnosti

budova_allcomp

Od ledna roku 2004 nastává nová etapa vývoje firmy a to založením akciové společnosti Allcomp a.s. Byla tím dána možnost podílet se na rozvoji firmy i malým akcionářům. Rozšířily se oblasti podnikání, hlavně o výrobu prvků pro automobilový průmysl, konkrétně průmyslové značení a popis pomocí laseru. Dále to byl zabezpečovací systém pro objekty (firemní, domácí), rozšíření úprav jejich řídídích jednotek a nově i řízení pro bazénovou techniku a welness.

Další velkým krokem pro firmu je prodej, montáž, zaruční servis a poradenství tepelných čerpadel značky Panasonic (Aquarea) typu vzduch/voda. Především nabízíme i on-line sledování spotřeby zařízení a teplot a to na webu: topeni.allcomp.cz

V roce 2008 byl zahájen vývoj elektrického a elektronického vybavení zařízení EWA (areobní ferementor). Jedná se o jedinečný stroj z produkce české firmy Agro-eko, určený ke zpracování biologického odpadu a biomasy. Jedno toto zařízení je schopno zpracovat 1000 tun odpadu ročně a přeměnit ho buď na kompost, nebo palivo. V roce 2010 se pracovalo na vývoji dalšího článku zařízení EWA. Jedná se o spalování biomasy přímo u zařízení EWA. Produktem bude čistý, vysoce hořlavý plyn, který bude pohánět agregát na výrobu elektrické energie.

V roce 2013 byl spuštěn nový projekt „Vejminek snů“. Z provozovny Zahradní 249 bylo vytvořeno předváděcí centrum pro „inteligentní budovy“, kde je prezentována moderní domácnost v praxi. Nyní jsme schopni poskytovat tuto službu pro nové zákazníky, kteří mají zájem o chytrou elektroinstalaci. Ta jak známo splňuje 3 hlavní priority: Bezpečnost, úspory a pohodlí.

Od poloviny roku 2015 závádíme nový výrobek s názvem “Klubový výčep”, který je výjmečný samoobslužným ovládáním díky SMS zprávě, přiložení čipu nebo karty. Nejen že se uživatelé mohou sami obsloužit, ale pro majitele je vašk založen progam na evidenci vytočeného množství nápoje celkem i na osobu. Název “Klubový výčep” vznikl myšlenkou pro hotely, penziony či jiné organizace, které mají omezenou noční dobu. Proto se nemusí obsluhovat a kontrola je vedená díky chytré jednotce a programu.